Hra o Kracavu | Reálie | Důležité informace | Pravidla | Strany | Registrace

I pro letošní rok bude nutná předchozí registrace. Prosíme, abyste na to dbali a respektovali termíny přihlašování. Organizátorům usnadníte práci a sami si zajistíte kvalitnější zážitek ze hry, protože pak pro nás zbude dostatek času na její přípravu, který bychom jinak museli věnovat obesílání informací potenciálním zájemcům o účast. Připomínáme, že přihlášky jsou platné až po uhrazení registračního poplatku (díky němu pro vás budeme moci připravit opět o něco propracovanější zábavu a umožní se tak například pořízení dalších herních rekvizit). Registrace bude spuštěna 1. 3. 2019 a bude trvat do 15. 5. 2019. Registrační poplatek je 300,- a je pro všechny stejný. Z příspěvku se hradí pronájem Curie Vítkov, ToiToi, chod WC, náklady na výrobu herních předmětů a další výdaje spojené s organizací akce. Děti do 15 let registrační poplatek nehradí a nese za ně plnou odpovědnost jejich zákonný zástupce. Mladiství od 15 do 18 let se hry smí účastnit pouze tehdy, pokud doloží náležitě vyplněný a zákonným zástupcem podepsaný formulář, který jim bude zaslán emailem při registraci. Do kontaktního boje se ale zapojovat nesmí. Děti mladší 15 let bez výjimky se nemohou účastnit ani herní části.

Časově vymezené období pro vybavení účastníků je 1330 – 1440. Luky a šalíře prosím nechte i letos doma. Prosím přečtěte si pečlivě podmínky mustruňku, který naleznete na zde ať se vyhnete případným nepříjemnostem a komplikacím. Vybavení budou na místě kontrolovat osudi. Pokud si nejste jisti, zda podmínky mustruňku splňujete, případně potřebujete pomoc s vaším dovybavením, neváhejte a napište na kontaktní e-mail akce, který je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Každý je povinen si před začátkem hry podrobně nastudovat pravidla.

Na místě bude k dispozici pitná voda, dřevo, WC a výčep s pivem a limonadou. Prosíme, abyste smíšené odpadky vyhazovali do pytlů, které nafasujete na registraci. Pro sklo a plasty budou odpadkové pytle na vyznačených místech v rámci táborů, papíry prosím spalte. Kuřáky prosíme, aby chodili za svým nešvarem z dohledu do ústraní a nekazili ostatním atmosféru. Nedopalky neodhazujte na zem, sesbírejte je a vyhoďte do koše, protože je přísně zakázáno je odhazovat na zem!

Příjezd na akci je možný od pátku. Účastníci se na místě nahlásí na prezenci, tam se také dozví, kde mohou postavit svůj tábor, případně zda a kde si mohou vykopat ohniště, zaparkovat automobil a další důležité informace. Zde si také vyzvednou šerpy pro momentálně nehrající, pytle na odpadky a mladiství odevzdají náležitě vyplněný formulář. Majitelé psů nesou plnou odpovědnost za chování svých zvířecích mazlíčků.

Hra začíná v pátek ve 22:00 a bude pokračovat až do sobotních cca 18:00 hodin. V této době nebude možné vjet s autem do blízkosti tábora. Naplánujte si tak prosím svůj páteční příjezd před zahájení hry, abyste nekazili atmosféru ostatním. V případě, že musíte neodkladně odjet dřív, můžete přijet s vozem ke vstupu a věci z tábora odnosit ručně. Kostýmová povinnost začíná již v pátek večer. Samozřejmě pokud někdo přijede v pátek pozdě večer, může si vybalit a postavit stan v civilu, ale potom se co nejrychleji převleče do kostýmu a poklidí tábor. Veškeré vybavení jako stany, nádobí, nábytek, vodítka na psy a podobné by měly odpovídat vytyčenému období, v případě, že máte pochybnosti zda to splňujete, kontaktujte nás na organizačním emailu a domluvíme se.

Pro noční boj se mohou použít pouze organizátory označené zbraně. Hráči ve vyloženě podnapilém stavu se těchto aktivit nesmí účastnit Za herní peníze si bude možné v rámci hry koupit něco k snědku, k pití a služby různého druhu. K herním rekvizitám se chovejte co nejohleduplněji a na konci hry je vraťte na prezenci. Před odjezdem ukliďte tábořiště, zakopejte ohniště, které jste vytvořili, dřevo odnoste na kraj lesa pokud táboříte mimo tvrz, nebo k centrálnímu ohništi na tvrzi.